Mesaj gönder
Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd
Ürünler
fiyat teklifi
Ürünler
Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd Company Profile
Company Profile
Home >
Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd Company Profile
About Us
Contacts
Contacts: Mrs. Abby
Fax: 86-532-82618109
Contact Now
Mail Us

Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd

Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd
Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd
Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd
Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd
Main Market:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
Business Type:
Üretici
Markalar:
Evet.
Çalışan sayısı:
80~90
Yıllık Satış:
80000000-90000000
Kurulduğu Yıl:
2012
İhracat c.c:
60% - 70%
Şirket Ayrıntıları

Çin Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

Qingdao YEAWEYDA MACHINERY CO., LTD, Çin'deki önemli malzeme işleme ekipman üreticilerinden biridir.

Biz esas olarak dizel üretiyoruz.rklifler, benzinli forkliftler, LPG/iki yakıtlı forkliftler, elektrikli forkliftler ve depo taşıma ekipmanları 1.5 Ton'dan 15 Ton'a kadar yük kapasitesi.

YEAWEYDA, müşterilerimize en iyi ürünleri ve profesyonel hizmetleri sunmak için çaba göstermektedir.


Ürün seçimi, hata belirleme, günlük bakım vb. konusunda profesyonel önerilerde bulunabiliriz. YEAWEYDA makinelerinin kullanımı işinizi daha kolay ve daha verimli hale getirecektir.

Hizmetler

YEAWAY makineleri her zaman genel müşteri deneyimini geliştirmeyi başlangıç noktası olarak alır ve hizmet yeteneklerimizi sürekli olarak geliştirir.Biz tam bir satış sonrası hizmet sistemi var ve sürekli iyileştirmek ve hizmet artırmak için sizinle her iletişim ciddiye.

 

Çin Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

 

Satış servisi:

 • Yeawey makine profesyonel satış öncesi ekibi var, zengin mekanik bilgi ve deneyime sahipler.
 • Müşterilerin farklı malzemelerine ve çalışma ortamlarına dayanarak, sizin için en uygun ve uygun maliyetli lojistik taşıma ekipmanlarını önerebiliriz.
 • Bazı karmaşık çalışma koşulları için, teknik departman profesyonel öneriler için bizimle koordinasyon kurmak için uzmanlara sahiptir.

 

Satış servisi:

 • Farklı ülkelerin gereksinimlerine dayanarak ve zengin çalışma deneyimimizi kullanarak, en uygun maliyetli ürün tekliflerini ve gerekli ekleri de sağlayacağız.

 • Ürünlerimizle çok aşina olmayan müşteriler için, satın alma sürecinde güven ve rahatlık duyabilmeleri için profesyonel ürün bilgilerini de vereceğiz.

 • Lojistik ekibimiz nakliye sırasında güvenilir hizmet sunar, yükleme limanındaki gümrük odası, varış limanı için belgeler ve diğer belgeler veya alıcıların yardımı dahil.

 

Satış sonrası hizmet:

 • Satış sonrası servis mühendislerimiz size 7 * 24 saatlik e-posta ve telefon desteği sunar. Bir arıza rapor ettiğinizde, mümkün olan en kısa sürede uzaktan ağ desteği sağlayacağız.Sorunun çözülmesini sağlamak için hizmet platformumuz aracılığıyla taleplerinizi kaydeder ve izleriz..

 • Özel çalışma koşullarında ürünlerimizi kullanan müşteriler için,Satış sonrası ekibimiz projedeki çeşitli sorunları çözecek ve iş verimliliğini artırmak için operatörlere eğitim verecektir.

 • Proje durumuna göre müşterilere düzenli takip ziyaretleri yapacağız, müşterilerin çeşitli önerilerini ve görüşlerini alçakgönüllülükle kabul edeceğiz,ve ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmek.

 

Garanti politikası:

 • Söz konusu fiyatlar, alıcıya teslimattan itibaren ilk gelen 18 aylık veya 2000 çalışma saati garantisini içerir.

 • Garanti süresi boyunca, parçalar kırılırsa, değiştirilen parçaları 3 gün içinde hava yoluyla ücretsiz olarak müşterilere göndereceğiz ve onarım masraflarını veya değiştirme masraflarını karşılayacağız.

 • Şirketin izni olmadan üründe fabrika tarafından sağlanmayan bileşenlerin onarımı, değiştirilmesi veya kullanımı veya işletme ve bakım kılavuzundaki ilgili düzenlemelerin ihlali,Bu garanti politikasından yararlanma hakkını kaybedecektir.

 

Tarih

Çin Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

Yeaweyda Makineleri, 2011 yılında kuruldu ve başlangıçta esas olarak manuel palet kamyonları ve elektrikli yığıcılar üretti ve ürünleri yerli satıcılar tarafından sıcak bir şekilde karşılandı.

 

Çin Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd şirket Profili 1

İhracat departmanı kuruldu ve Yeaweyda Makineleri dış pazarları geliştirmeye başladı. Başlangıçta, esas olarak Güneydoğu Asya'ya: Malezya, Vietnam ve Tayland'a ihracat ediyoruz.

 

Çin Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd şirket Profili 2

Şirketin ürün çeşitliliği arttıkça, hem yerli hem de yabancı pazarlarda satışlar artmaya devam ediyor ve çeşitli lojistik ve taşıma ekipmanları Ortadoğu gibi pazarlara ihraç ediliyor.Güney Amerika., ve Avustralya.

 

Çin Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd şirket Profili 3

Korona virüsü salgını nedeniyle, iç piyasalar düştü, büyük bir operasyon baskısıyla karşı karşıya kaldık.Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa gibi gelişmiş ülkelere başarılı bir şekilde satılıyor..

 

Çin Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd şirket Profili 4

Şirketin teknoloji departmanı, iki tekerlekli ve dört tekerlekli off-road forkliftler gibi yeni ürünler geliştirdi.Yurt içi ve yabancı ajanlardan hemen sıcak bir karşılama aldılar..

 

Çin Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd şirket Profili 5

Yeni yılda, müşterilerimiz ve temsilcilerimiz için yüksek kaliteli lojistik taşıma ekipmanları üretmek için çok çalışmaya devam edeceğiz.

 

Takımımız

Fabrikamızda, çeşitli bölümler arasında işlerin net bir şekilde bölünmesi var ve müşteriler için yüksek kaliteli ürünlerin üretilmesini sağlamak için birbirleriyle koordine ediyorlar.Ayrıca Dalian Teknoloji Üniversitesi ile de işbirliği anlaşması imzaladık., ve şirketimizin mekanik tasarım seviyesini geliştirmek için her yıl mekanik tasarım profesyonelleri işe alıyoruz.

 

Çin Qingdao Yeaweyda Machinery Co., Ltd şirket Profili 0